Odzywamy się głośniej

Ponieważ jedyne co mnie boli bardziej niż widok jak męczymy się funkcjonowaniem niektórych części humanum to odbijanie się jak od ściany podczas próby kontaktu z BOS, nadszedł czas na wysłanie maila w imieniu nas wszystkich do… well, wszystkich.

Poniższa treść została wydana zarówno do BOS, rektoratu jak i kilku innych osób których nie chcę wymieniać bo po co ale niektórych stanowiska zaczynają się od “pro” a kończą na “rektor”.

Szanowni Państwo,

Piszę do Państwa jako starosta grupy 7PSB Online

Mając na uwadze liczebność studentów rozumiemy pewne niedogodności w funkcjonowaniu systemu Ehumanum i organizacji zajęć zwłaszcza jako jedna z pierwszych szkół w naszym kraju prowadzących zajęcia online na tak szeroką skalę, jednak prosimy przyjrzeć się następującym problemom które spędzają nam sen z powiek.

1) Część studentów przenoszący się na nasz rok we wrześniu nadal ma błędnie dopasowane grupy ćwiczeniowe (grupa teams różni się od grupy na Ehumanum).

2) Nie dostajemy wiadomości w systemie Ehumanum od 2022-09-24.
W zeszłym semestrze również mieliśmy podobną sytuację ze znikającymi wiadomościami jednak wtedy została naprawiona od ręki.

3) Brak informacji o zmianach dotyczących lektoratów językowych oraz kompletny brak zajęć. Dodać tu należy brak przypisania niektórych studentów do grup językowych.

4) Grupa ćwiczeniowa nr 4 nie ma w planach zajęć z Psychologii Twórczości przez cały semestr (problem nie dotyczy grup 1,2 i 3).

5) Część osób nadal nie ma wyświetlanych zajęć na teams i gdyby nie fakt że stworzyliśmy własny, automatycznie pobierający informacje z systemu office Exchange portal studencki, wielu studentów nie miałaby możliwości dotarcia na zajęcia a dodać należy fakt że z powodu niepoprawnie przyznanych praw wykładowcom – nie mogą oni zarządzać wykładami i są zmuszeni na ćwiczeniach tworzyć nowe spotkania do których linki rozprowadzać możemy jedynie poprzez ogłoszenia na portalu lub droga pantoflową.

6) Kalendarz terminów zjazdów nie pokrywa się z terminami zjazdów na Ehumanum w miesiącu styczniu co wprowadza sporo zamieszania do organizacji życia u osób pracujących które są znaczona większością na naszym roku.

7) Materiały dydaktyczne na Ehumanum prawdopodobnie nie są wyświetlane poprawnie – nie otrzymujemy materiałów od wykładowców, i chociaż wraz z nami wielu wykładowców stosuje strugi alternatywne i pocztę pantoflową – nadal jest to spora niedogodność.

8) Część studentów po przeniesieniu się we wrześniu nadal jest wyświetlana jako studenci rzeszowscy w efekcie czego również mają problem z dostępem do niektórych treści naszego roku.

9) Po upływie pół roku nie zmieniło się kompletnie nic jeśli chodzi o kontakt z BOS. Dzień w dzień telefon zwyczajnie nie jest odbierany pomimo siedzenia jako pierwsza osoba w kolejce, a po godzinie połączenie zostaje przerwane. Aby uzyskać pomoc w sprawach pojedynczych studentów jak całej grupy jesteśmy zmuszani dzwonić do rekrutacji lub innych działów gdzie chociaż nie zawsze uzyskamy pomoc – ktoś nas wysłucha i pomóc spróbuje. O komunikacji droga mailową wspominać nie trzeba gdyż po prostu nie istnieje.

Powyższe problemy jak i wiele innych był zgłaszane wieloma kanałami już od jakiegoś czasu jednak nie licząc pojedynczych przypadków nie otrzymujemy ani informacji zwrotnej ani pomocy w postaci rozwiązania problemu lub satysfakcjonującej alternatywy.

Szanowni Państwo w imieniu całego roku psychologii Online 7psb proszę – pozwólcie nam studiować skupiając się na nauce – nie na organizacji studiów. 

Z wyrazami szacunku i w głębokiej nadziei na wysłuchanie naszych głosów
Aleksander Dzieliński
Starosta grupy 7psb Online

Co to da? Zobaczymy. Może coś, może nic, może kolejny mail do wiadomości że sprawa zostanie załatwiona po czym nastanie długa cisza.

Trzymajmy kciuki.

Aleks

Aleks

A.... meh.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *